GY 078208

GYS Dentstation PRO 230

Informatie

Dit Dentstation van GYS speelt uitstekend in op de huidige tendens van schadeherstel;
het zoveel mogelijk herstellen van beschadigde delen en inspelen op o.a. groene polissen en het beheersen van de schadelast.
Basis van de set is de GYS Pro 230 spotter. Een krachtige automatisch werkende spotter op 220 volt. De spotter is volledig voorgeprogrammeerd en werkt zeer snel. Met dit systeem, waar veel handige tools meegeleverd worden is iedere deuk eenvoudig te verwijderen zonder rek in het plaatwerk aan te brengen. Met de nieuwe handspotter worden kleine deuken en hagelachtige schades verwijderd. Een dorpel die zwaar beschadigd is wordt snel met het hefboom pullhulpstuk of spindel verwijderd.
Op de spotter zitten twee spotterpistolen. Met de keuzeschakelaar wordt er tussen de pistolen geschakeld. Het ene pistool werkt automatisch, de andere via de schakelaar.
De set wordt zeer compleet geleverd en is een echte rendementbrenger!

Voordelen

- zeer complete leveringsomvang
- trolley met 2 lades
- een echte rendementbrenger
- inclusief krachtige spotter
- alles overzichtelijk op de wagen
- makkelijk verrijdbaar naar de werkplek
- snel en gemakkelijk in gebruik

Technische gegevens

Merk: GYS
Type: GysLiner Pro 230
Elec spec: 230V 50Hz 16A
Max vermogen: 3900A
Afmeting wagen: 840x710x1600 mm
Gewicht: 118 kg

Dit artikel kan niet online besteld worden.
Voor meer informatie: 0228-561100

Leaseprijs
Leaseaanvraag Contactformulier
Contact

Adam Smithweg 1
1689 ZW ZWAAG

 

T: 0228-561100
E: [email protected]
Bel mij terug: