Nieuw Pull-Up lijmsysteem voor Nico van Eeden

Schadenet Nico van Eeden is altijd geïnteresseerd in de nieuwste reparatietechnieken.

Het is dan ook niet verwonderlijk dat Nico van Eeden geïnvesteerd heeft  in een Pull-Up lijmsysteem, een nieuwe reparatietechniek die wij introduceren in Nederland.

Met een spotter wordt bij een grotere schade het plaatwerk aan de binnenzijde soms onherstelbaar beschadigd. Er kan zoveel warmte in het paneel gebracht worden, dat de structuur van het materiaal kan veranderen. De zinklaag aan de binnenzijde verbrandt.  Aluminium, wat steeds vaker voorkomt is lastig uit te deuken met een spotter.

De Pull-Up is een hele nieuwe reparatietechniek die veel problemen oplost. Er wordt niet gelast maar er worden pads opgelijmd. De gepatenteerde pads hebben een stalen kern waar kunststof omheen gegoten is. In de pad zit schroefdraad en hier kan een trekhulpstuk ingeschroefd worden. Afhankelijk van het set, zitten er allerlei traverse bij om iedere gewenste trekopstelling te maken.

Het lijmpistool werkt met extra grote lijmstaven en een krachtige lijm. Een dorpelschade kan in combinatie met meerdere lijmpads met de richtbank gericht worden. Een trekkracht van 6 ton is geen probleem. Enige voorwaarde is dat de lak niet beschadigd is, anders hecht de lijm niet. 

Soms kan een schade gerepareerd worden zonder dat er gespoten hoeft te worden. In ieder geval is het de bedoeling om de reparatieplek veel kleiner te maken, waardoor er met een grotere schade nog maar aan een klein deel met de spotter gewerkt hoeft te worden.

Het is een nieuwe reparatiemethode en daarom bieden we dit set aan met een training in ons trainingscentrum.

De voordelen zijn:

  • Meer mogelijkheden om te repareren in plaats van vervangen
  • Reparatieplekken kunnen kleiner gehouden worden
  • Minder demontagetijd en -kosten
  • Veel minder inbrand omdat spotter niet of minder gebruikt wordt
  • Er hoeft geen lak te worden verwijderd, waardoor lichtreflectie op de deuk goed is
  • Minder blank maken en minder spuitkosten
  • De accu hoeft niet losgemaakt te worden
  • Te gebruiken voor staal en aluminium


Klik hier om de verschillende Pull-Up sets te bekijken

Bekijk hieronder de demonstratiefilmpjes:

Pull-Up demonstratiefilmpje 

Pull-Up demonstratiefilmpje


We wensen Nico van Eeden samen met zijn medewerkers veel werkplezier toe met het Pull-Up systeem!



Contact

Adam Smithweg 1
1689 ZW ZWAAG

 

T: 0228-561100
E: info@msh-equipment.nl

Bel mij terug:

Assortiment

Prijzen zijn exclusief BTW Copyright 2023 - MSH Equipment