SC 03.5802
LED UV curing Nova handlamp Scangrip
Deze UV LED lamp is extreem krachtig en heeft een sterke accu, geschikt voor langdurig en intensief gebruik. Aluminium gecaste behuizing met een stevige beschermrand, bestand tegen schokken en vibraties en waterdicht IP 67 beschermklasse. De lens is van glas en is thinner resistent. Achterop de lamp is een verstelbare handgreep met prettige grip, als optie is een ophangsteun met magneet leverbaar.
Het is een “cold curing” systeem, dat betekent dat er geen warmte in het te drogen paneel gebracht wordt. Hierdoor is ook kunststof of ander warmtegevoelig materiaal probleemloos te drogen. De droogtijd is extreem kort, na droging kan er direct geschuurd worden.
Met de krachtige accu kan 1,5 uur gewerkt worden. De droogtijd is afhankelijk van laagdikte en materiaal, maximaal enkele minuten. De droogtijd is instelbaar, er is een accu indicator voor de resterende werktijd.
Voordelen
- Cold curing, geen warmte inbreng
- LED UV zeer krachtig en handzaam in gebruik
- Hele korte droogtijd, maximaal enkele minuten
- Aluminium gekaste behuizing, stof en waterdicht, IP67
- Na droging direct schuurbaar, geen afkoeltijd
- Zeer krachtige accu, werktijd 1,5 uur.
- Extreem korte terugverdientijd
- Verstelbare handgreep ligt goed in de hand, als optie magneethouder leverbaar
Technische gegevens
Merk | : | Scangrip |
Type | : | LED UV curing |
LED | : | UV-LED |
Droogopervlakte | : | 20x20cm (A4) |
Droogtijd | : | maximaal enkele minuten |
Afstand tot object | : | 12 cm |
Accu | : | 3,7V / 6000 mAh |
Laaddtijd | : | 3,5 h |
Werktijd | : | 1,5h |
Gewicht | : | 705 gram |
Beschermklasse | : | IP67 |
Afmeting | : | 163x163x163mm |
Opmerking